Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гороскоп

Риби. 24.11.2017

День може виявитися багатообіцяючим. Якщо раптом відчуєте, що розпочату вами справу "не йде", краще залиште його, зараз ще не час для реалізації цієї задумки. Справи на любовному фронті можуть піти в гору. Приємне спілкування або нове знайомство підніме настрій і вашу самооцінку.

Діловий гороскоп

Рибам, які проходять навчання... ( подробнее )

Рак. 24.11.2017

Сьогодні вам доведеться присвятити свій час домашнім клопотам, а також проблем з родичами або друзями. Постарайтеся тверезо оцінити ситуацію, і тоді правильне рішення прийде саме собою. Те, що відбувається безпосередньо з вами і навколо вас знаходиться поки на початковій стадії. Ви ще можете внести деякі корективи на власний смак.

Діловий... ( подробнее )

Лев. 24.11.2017

Сьогодні ви можете ненароком проявити зайву цікавість, викликане дещо наївним ставленням до подій. Ваші наміри можуть бути як завгодно чудовими, але сьогодні їх краще не здійснювати.

Діловий гороскоп

Львів чекає прекрасний час для підбиття підсумків і формування планів подальшої роботи. Можна складати звітну документацію, завершувати... ( подробнее )

Ваги. 24.11.2017

Якщо вже ви з такою наполегливістю рветеся порушувати заборони, будьте готові до того, що нічого доброго з цього не вийде. Не намагайтеся сьогодні займатися тим, у чому ви не дуже сильні.

Діловий гороскоп

На цьому тижні Терезам вдасться підвищити свої доходи. Насамперед це відчують ті, чиї доходи безпосередньо залежать від виконаного... ( подробнее )

Телець. 24.11.2017

Вашу увагу сьогодні буде прикута до кар'єри. Чого тільки не зробиш, щоб піднятися хоч на одну сходинку по соціальній драбині. Ймовірна підтримка від малознайомих людей, які вам нічим не зобов'язані.

Діловий гороскоп

Тельці цього тижня зможуть значно розширити і зміцнити партнерські відносини. Зараз можна вести переговори та за... ( подробнее )

Стрілець. 24.11.2017

Не виключено, що сьогодні Стрільцеві доведеться давати перед кимось звіт у своїх діях чи словах. В цей день його можуть чекати усілякі ревізії, перевірки чи просто необхідність пояснювати свої вчинки. Проте як би неприємно це не було, Стрільцю варто набратися терпіння і взяти себе в руки. Якщо сьогодні він збереже незворушність, то без праці зможе... ( подробнее )

Овен. 24.11.2017

Сьогоднішній день пройде для Овна під девізом розбору польотів. Нічого не поробиш – для того щоб рухатися далі, необхідно зупинитися й оцінити свої дії. Зірки гороскопу кажуть, що у Овна сьогодні буде шанс дати оцінку своїм вчинкам і розглянути можливі помилки. Може бути, він це зробить сам, а може – з допомогою оточуючих. Сьогодні конструктивна... ( подробнее )

Скорпіон. 24.11.2017

У вашому графіку справ, запланованих на цей день, не буде вільного місця. Якщо хтось спробує порушити ваші плани візитом або залучити до своїх справах, постарайтеся не піддаватися на провокації. Бережіть свої сили, нерви і здоров'я. Будьте готові до великих змін. Ви швидше взмоете в небеса, ніж пустити коріння. Остерігайтеся сварок з оточуючими.

Діловий... ( подробнее )

Близнюки. 24.11.2017

Сьогоднішній день краще присвятити товаришам. Хтось може запропонувати Вам непогану ідею, і Ви будете щасливі зайнятися спільною справою, відкрити в собі нові таланти і просто добре провести час з одним. Розширювати горизонти дуже корисно, а з друзями цей процес ще більш цікавий.

Діловий гороскоп

Близнюкам на цьому тижні не потрібно... ( подробнее )

Діва. 24.11.2017

Цей період буде протегувати закоханим представникам цього знаку, і тим, хто бажає поповнити ці ряди. Не соромтеся відкрито говорити про свої бажання. Партнер не тільки не засудить вас, а навіть із задоволенням прийме правила гри. А ви зможете любовний вузол затягнути ще сильніше.

Діловий гороскоп

У Дів на цьому тижні може збільшитися... ( подробнее )