Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье женщины

Це як дієтолог продуктових магазинів

Поки ви тримаєте фахівці охорони здоров'я кажуть, що "це не дорого, щоб харчуватися", Ви також бачили ціною асаї чаші і хліб без глютену.

Макс бойових+душа хотіла з'ясувати, якщо їсти недорого і смачно можна зробити, так послав мене (дієтолог) знижка супермаркет АЛДІ з 50$, щоб подивитися, що я хотів купити.

Деякі з моїх покупок... ( подробнее )

Вакцина для профілактики грипу: відгуки, яка краще?

Грип – це серйозне інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Має характерну особливість – різке початок. Протікає важко і нерідко призводить до ряду ускладнень (з боку нирок, серця, ЦНС та інших органів). Лікарі рекомендують перед початком осінньо-зимового періоду зробити щеплення і захиститися від недуги. Вона дозволить... ( подробнее )

Синовіальна сумка – це що таке

Діагноз бурсит або запалення синовіальної сумки для багатьох звучить як вирок. І тільки люди, що розбираються в медичних термінах, розуміють: захворювання не страшне, а швидше неприємне, що викликають сильний дискомфорт пошкодженого місця і загальну неможливість нормально пересуватися. Щоб зрозуміти, з чим доведеться мати справу і як уникнути запалень... ( подробнее )

"Тирозур" (гель): інструкція із застосування, показання, склад та відгуки

Гель «Тирозур» виступає антимікробним препаратом для місцевого застосування. Активна речовина тиротрицин виявляє антибактеріальну активність через наявність у ньому лінійних і циклічних поліпептидів, здатних утворювати ендотоксин щодо спороутворюючих анаеробів.

Інструкція до гелю «Тирозур» з антибіотиком буде представлена нижче.Застосування... ( подробнее )

Алкоголь буде замінений синтетична альтернатива

Професор Девід Натт, колишній радник уряду наркотики з Імперського коледжу в Лондоні, сказав, мужик зробив лікер буде мати той же ефект сп'яніння на нас, але не шкодять нашому здоров'ю.

Він також вважає, що сигарети і тютюн будуть повністю замінені на електронні сигарети.

Професор Натт розповів Міжнародний бізнес разів Великобританія:... ( подробнее )

Дочка, мати буде стикатися з великою бій разом

Рак, нарешті, показав, як лімфома Ходжкіна після 18 болісних місяців таємничий симптоми, це хвороба, яка починається в лімфатичній системі.

Кожен рік в Австралії близько 600 чоловік мають діагноз рідкісного захворювання.

Терзають свербіж шкіри, болісний кашель і жахлива безсоння, підтвердження четвертій стадії раку в минулому... ( подробнее )

Кращий подарунок для відважного Римського

Протягом останніх п'яти років, хоробрий, усміхнений хлопчик пережив більше, ніж більшість хлопчиків.

Всього три тижні, лікарі жіночої і дитячої лікарні діагностували роман з вродженого нефротичного синдрому, серйозною, рідкісні нирки стані, що передбачає і його органи не працюють.

Як він пережив сотні візитів до лікаря для отримання... ( подробнее )

Довгастий мозок. Анатомія. Будова і функції довгастого мозку

Головний мозок виконує найважливіші функції в людському тілі і є головним органом центральної нервової системи. При припиненні його діяльності, навіть якщо дихання підтримується з допомогою штучної вентиляції легенів, лікарі констатують клінічну смерть.Анатомія

Довгастий мозок розташовується в задній черепній виїмці і схожий на перевернуту... ( подробнее )

Телемедицина – це що таке? Телемедицина в системі охорони здоров'я

Телемедицина – це результат досягнень телекомунікаційних технологій в галузі охорони здоров'я. Таке явище допомагає піднімати ефективність лікування, рівно як і діагностику, на якісно новий рівень. Завдяки телемедицинским технологіям можна, наприклад, надавати висококваліфіковану і своєчасну медичну допомогу віддаленим хворим. Крім того, за рахунок... ( подробнее )

Лазерна корекція зору в Уфі: особливості та вибір методики лікування

Зір дуже важливе для кожного. Це починають розуміти багато тільки тоді, коли з ним починаються проблеми: з'являється далекозорість або інші очні захворювання. На сьогоднішній день найпопулярнішим методом відновлення зору в Уфі є лазерна корекція. Застосовуючи дану процедуру, можна позбавитися від астигматизму, короткозорості та багатьох інших хвороб... ( подробнее )