Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Здоровье женщины

Евтаназія закони

Закони, що дозволяють добровільна евтаназія пройшли нижню палату парламенту після марафону спір вичерпаний депутатів, повідомляє ААР.

Після нічної сесії у парламенті обговорюють 140 поправок, законопроект добровільної праці урядом евтаназії пройшов у п'ятницю вранці і тепер піде у верхню палату.

Запропоновані закони держави невиліковно... ( подробнее )

Що буде, якщо є папір? Перетравлюється папір в шлунку

Чого тільки не доводиться їсти людям, що вирішили потрапити до Книги рекордів Гіннеса! В історії налічується багато випадків, коли вживали каміння, метал, скло та інші неїстівні речовини.

Вагітність, дефіцит певних речовин в організмі або психічний розлад тягнуть такі пристрасті. Хтось обмежується допитливістю, а якщо серйозно зацікавлений... ( подробнее )

якщо ви думали, що чистити двічі на день було досить, подумайте ще раз

Але стоматолог в Сіднеї стверджує, що чищення-це не відповідь, коли справа доходить до бездоганної гігієни порожнини рота, і що ми насправді повинні зосередитися на харчуванні, а не чистки і зубною ниткою.

Стоматолог д-р Стівен Лін, який займається вже майже десять років як лікар-стоматолог, вважає, що рот-орган зв'язку є кращим способом,... ( подробнее )

Білл лікарських конопель проходить Сенат

Пропозиція австралійської зелені, щоб дати смертельно хворим пацієнтам швидше, простіше доступ до лікаря-призначають лікарські конопель, дозволяючи відкрити у рамках терапевтичної категорії Адміністрації товарами, список, пройшло сьогодні у верхній палаті.

Тепер він буде йти до нижньої палаті, де уряд контролює чисел.

В ході сьогоднішньої... ( подробнее )

Кращий пластир для спини: різновиди, відгуки

Кожна людина на певному етапі свого життя рано чи пізно стикається з нестерпними болями в спині. Причина завжди різна: надмірні фізичні навантаження, відгомони травми в дитинстві та інші. Сучасне життя, на жаль, передбачає відсутність вільного часу. Тому більшість людей не звертаються до лікаря, а намагаються впоратися з проблемою самостійно. Медицина... ( подробнее )

Білі соплі у дорослого: причини і методи лікування

У цій статті розберемося, чим лікувати білі соплі у дорослого. В нормальному стані слизова носової порожнини повинна бути помірно вологим і мати невелику кількість прозорого відокремлюваного.

Як утворюються білі соплі?

При зараженні вірусною інфекцією, застуді або алергічної реакції виникає нежить, що супроводжується появою прозорих... ( подробнее )

Олімпійський плавець відкриває про психічне здоров'я

Плавець вже сказав своєї консервативної християнської сім'ї, про свою сексуальність і їх реакція була сказати йому, що вони любили його, який був точно, що він хотів почути.

Але був один момент, Торп знав, що він не збирається відхрещуватися від занадто публічним.

Як Торп почав розповідати людям, що він збирався зробити телевізійне... ( подробнее )

- Я просто сподіваюся, що правда виходить назовні'

Органів охорони здоров'я, органів дихання, здоров'я та погодних експертів, які будуть давати показання в ході коронерського розслідування, суд заслухав в напрямках сьогоднішньому засіданні, повідомляє ААР.

Тисячі людей були доставлені в лікарню після події погода на 21 листопада в 2016 році, зумовлена поєднанням високої пилку, сильних вітрів... ( подробнее )

Одна Таблетка в день може бути відповіддю для діабету 2 типу страждальців

Вчені з Лестерського центру діабету університету Лестера повідомили, що semaglutide таблетки було показано, щоб знизити рівень глюкози в крові майже на 2 відсотки і допомогти пацієнтам схуднути.

Таблетка дозволить пацієнтам краще контролювати свій стан і знизити потребу в ін'єкціях інсуліну. На відміну від багатьох сучасних методів лікування,... ( подробнее )

Аналіз на лактозную недостатність у грудничка

Якщо у дитини спостерігається непереносимість молочної їжі, лікарі призначають аналіз на лактозную недостатність. Така патологія зазвичай зустрічається у дітей, лише 15% дорослих мають подібне ферментне порушення. Погана засвоюваність поживних речовин з молока стає серйозною проблемою для дитини, особливо для грудничка. Адже доросла людина може відмовитися... ( подробнее )