Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Женские новости

Мей Маск - мати мільярдера Ілона Маска і одна з найбільш затребуваних моделей (Фото)

69-річна Мей Маск, мати знаменитого Ілона Маска, також одна з найбільш затребуваних моделей на сьогоднішній день. Вона знімається в рекламних кампаніях таких брендів, як Clinique і Revlon. Крім того, вона успішний дієтолог і виступає з лекціями по всьому світу. Але її головна гордість - це діти. Вона мати трьох дітей і бабуся десяти онуків. Її молодший... ( подробнее )

Як виглядають самі прекрасні викладачки Південної Кореї та Таїланду (Фото)

У південноазіатських країнах вистачає дуже красивих дівчат і жінок. Однак далеко не всі вони пов'язують свою кар'єру і життя з системою освіти. У цій статті ми поговоримо про лектора з Таїланду Бенджаван Сом і південнокорейської викладачці Пак Хень Сань, які по праву вважаються найбільш привабливими вчительками в своїх країнах.

подробнее )

Аннет Гэббеди - жінка без пальців, що стала кращим ювеліром Великобританії (Фото)

48-річна англійка Аннет Гэббедии є одним з найкращих ювелірів Великобританії і це не дивлячись на те, що у жінки з народження відсутні пальці рук. Майстерня Аннет знаходиться в місті Фром, де вона і створює свої дивовижні коштовності, інкрустовані діамантами, вартість яких сягає тисячі доларів. Жінка розповіла, як їй вдається створювати свої прикраси,... ( подробнее )

Яскраві докази того, що не варто вірити жінкам (Фото)

Природа наділила бездоганними рисами обличчя далеко не кожну дівчину, але це не привід впадати у відчай! Гарний макіяж допоможе виправити будь-які недосконалості. Макіяж — це справжня зброя, з допомогою якого досвідчений майстер може перетворити непоказну дівчину на справжню красуню. Визажистку Гоар Аветисян по праву називають справжньою чарівницею.... ( подробнее )

Дівчата зійшли з розуму: новий б'юті тренд - волосся в носі (Фото)

Просунуті панянки щосили діляться знімками з ніздрями, забитими густими волосками. Це нова модна тенденція, яка полягає в нарощуванні волосся в носі. Виходить, у нас все ті діди ще модники.

подробнее )

Як виглядають і чим займаються дружини могутніх арабських шейхів (Фото)

Почувши згадка про дружин арабських шейхів, ми відразу уявляємо собі відлюдниць, укутати в паранджу, єдиною метою існування яких є народження спадкоємців. Однак світ не стоїть на місці, сьогодні ці східні жінки все більше проявляють себе у ролі громадських діячів, ведуть світський і активний спосіб життя, а також у них вражаюча зовнішність!

подробнее )

Дівчина публікує в Instagram селфи з чоловіками, які до неї пристають (Фото)

Для жінки немає нічого більш страшного, неприємного і принизливого, ніж домагання чоловіків на вулиці. 20-річна студентка Ноа Янсма (Noa Jansma) з Амстердама настільки втомилася вислуховувати грубості і боятися протилежної статі, що вирішила зробити з цим хоч що-небудь. Протягом місяця дівчина робила селфи з кожним неприємним людиною, що улюлюкал... ( подробнее )

42-річна мама витратила $ 500 000 на те, щоб перетворитися в Барбі (Фото)

Наннетт Хеммонд - 42-річна мама витратила $ 500 000 на те, щоб перетворитися в "реальну" Барбі. Знайомтеся, це Наннетт Хеммонд (Nannette Hammond) з Огайо і найбільше в житті вона мріяла перетворити себе в реальну копію ляльки Барбі. Незважаючи на сьогоднішній вигляд 42-річної матері п'ятьох дітей, по більшості пунктів вона дійсно стала на неї схожа.... ( подробнее )

Як одягаються бортпровідниці в різних країнах світу (Фото)

Одязі бортпровідниць в авіакомпаніях приділяють не менше уваги, ніж самому підбору кандидаток на таку престижну посаду. Будь-яка компанія прагне всіляко виділитися і запам'ятатися пасажирам. А незвичайна форма - це варіант, який не тільки зручний безліччю ідейних втілень, але і приємний для самих дівчат.

подробнее )

Маделін Стюарт - дівчина з синдромом Дауна, яка стала моделлю (Фото)

Ми вже писали вам про 18-річної Маделін Стюарт (Madeline Stuart) з синдромом Дауна, яка не тільки змогла перетворити себе, але і своїми силами пробилася у світ моди. Дівчина завжди мріяла стати моделлю і бренд «Manifesta» помітив її, запропонувавши Маделін рекламувати їх спортивний одяг для жінок всіх форм і розмірів. Дівчина з радістю підписала... ( подробнее )